O nas POZNAJ MARGOSFIT

onas1

Najwyższej jakości produkty

Potraktuj dietę jak kulinarną przygodę, otwórz się na nowe smaki i zapachy. Wszystko zaplanujemy za Ciebie, i dostarczymy we wskazane miejsce. Nasz zespół codziennie pracuje na Twój sukces. Zdrowe, zbilansowane i smaczne posiłki przygotowane przez naszych wykwalifikowanych kucharzy sprawią że utrata wagi będzie widoczna bez dużego wysiłku z Twojej strony.

Codziennie w wybranych godzinach i pod wskazany adres dostarczamy dla Ciebie zbilansowane wyżywienie w postaci 5 posiłków na cały dzień. Posiłki składają się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji.

Wieloletnie doświadczenie

Dania dostarczane przez nas są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Opakowania nadają sie do podgrzewania w kuchence mikrofalowej po zdjęciu folii wierzchniej.
Należy przestrzegać jedynie naszych zaleceń, spożywać dostarczane posiłki w odstępach 3 godzinnych, nie podjadać, pić 1,5 litra wody dziennie, ewentualnie zieloną lub czerwoną herbatę.

Do przygotowania posiłków stosujemy produkty najwyższej jakości, oraz dietetyczne techniki kulinarne takie jak: gotowanie w niewielkiej ilości wody i na parze, pieczenie w folii i naczyniu żaroodpornym, grillowanie, duszenie z jak najkrótszą fazą obsmażania, smażenie beztłuszczowe, blanszowanie. Każdy posiłek zapakowany jest szczelnie i dokładnie opisany.

onas2

Urozmaicone menu

Zobacz propozycje naszych posiłków

SZYBKI KONTAKT